Kompleksowa obsługa

Obsługujemy ładunki cało pojazdowe oraz ładunki częściowe na terenie Polski i Unii Europejskiej.

Pewny transport i spedycja

Nasze atuty to szybkość, jakość, bezpieczeństwo i konkurencyjne ceny.

Nowoczesny tabor

Transport towarów samochodami
o ładowności od 1,5t. do 24t.

Elastyczne rozwiązania

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam znajdować optymalne rozwiazania dla naszych Klientów

Kontakt

GLADEKO Sp. z o.o.
ul. Zacisze 1a
42-582 Rogoźnik

NIP: 625-245-30-46
Regon: 360566234

NR KRS: 0000537770
Sądu Rejonowego Katowice-Wschód w Katowicach,
Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.

Wysokość kapitału zakładowego:
50.000,00 PLN

GLADEKO Ewa Gładysz
ul. Brzozowa 1D
42-582 Rogoźnik

NIP: 649-103-05-21
Regon: 240778950

Biuro: ul. Zacisze 1a
42-582 Rogoźnik

Tel: +48 32 724-39-93


e-mail: biuro@gladeko.com.pl

NASZ ZESPÓŁ

Krzysztof Gładysz
Dyrektor Zarządzający
tel. +48 600-995-169
Ewa Gładysz
Dyrektor Finansowy
tel. +48 608-367-601
Jacek Majewski
Spedytor Międzynarodowy
tel. +48 882-081-461
e-mail: jmajewski@gladeko.com.pl
Elżbieta Nowak
Spedytor Międzynarodowy
tel. +48 662-560-589
e-mail: enowak@gladeko.com.pl
Marcin Malcher
Spedytor Międzynarodowy
tel. +48 696-460-358
e-mail: mmalcher@gladeko.com.pl
Dominika Tkacz
Spedytor Międzynarodowy
tel. +48 602-484-457
e-mail: dtkacz@gladeko.com.pl
Michał Krawiec
Spedytor Międzynarodowy
tel. +48 882-628-788
e-mail: mkrawiec@gladeko.com.pl 
Barbara Kacperska
Administracja
tel. +48 600-806-383
e-mail: bkacperska@gladeko.com.pl

Wyślij zapytanie ofertowe

Sprwadź dostępny tabor


Przydatne linki

ul. Zacisze 1a
42-582 Rogoźnik

Tel: +48 32 724-39-93
Fax: +48 32 729-76-24

biuro@gladeko.com.pl